OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775 677 604 | info@invacar.cz

Invacar s.r.o.

Úpravy vozidel pro tělesně postižené

INVACAR - rodinná firma, 22 let zkušeností. Naší specializací je montáž, výroba a vývoj komponentů do vozidel pro tělesně postižené. Díky kvalitě a spolehlivosti výrobků, jsme se prosadili i na zahraničním trhu. Vyvážíme do Německa, Itálie, Belgie, Anglie, Irska, Rakouska, Švýcarska, Španělska, Polska, Maďarska, Kypru, Řecka, Izraele, Chorvatska a na Slovensko. Našimi zákazníky jsou prestižní společnosti, známe osobnosti a také vy, neboť zrovna řešíte stejný problém. Jste tady správně, neboť Invacar je skutečným expertem na trhu s mnoha oceněními, certifikáty a mnohaletou praxí.   

Neváhejte nás kontaktovat na info@invacar.cz či na telefonu 775 677 604.

  • Možnost bezbariérové ubytování po dobu přestavby vozidla.                                                               
  • Zapíšeme vám úpravu do velkého Technického průkazu vozidla.
  • Po úpravě máte samozřejmě nárok na záruční a pozáruční servis.

Společnost Invacar byla oceněna hospodářskou komorou titulem "nejlepší společnost roku". Říká se, že kdo tento titul získal, plně pochopil potřebu svých zákazníků a dokáže řešit jejich problémy s naprostou přesností. Děkujeme, je pro nás radost předávat 22 let zkušeností.