OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775 677 604 | info@invacar.cz

Invacar s.r.o.

Úpravy vozidel pro tělesně postižené

Exkluzivní projekty

Cesty k lidem - projekt Konta BARIÉRY

Cílem projektu bylo získat prostředky na 15 velkoprostorových vozů, které budou sloužit pro přepravu handicapovaných. Úpravu těchto vozů prováděla firma INVACAR a zároveň se na projektu finančně spolupodílela.

Více obrázků


Dobročinná hokejová akce

INVACAR se podílel na dobročinné akci, na které známí herci a sportovci z klubu HC Olymp bojovali s našimi hokejisty ze Strakonic a okolí. "Dobrovolně jsme nasadili nejlepší hráče a čelili možným následkům újmy na zdraví .-)", po zápasu prohlásil člen týmu Jaroslav Bílek. Za třináct tisíc korun se vydražila hokejka Dominika Haška a další peníze se vybraly při tombole. Celý výtěžek byl pak darován kontu nadace Emil, která podporuje hendikepované děti.

Více obrázků


Darovali jsme novou sedačku

Jistě si každý pamatuje na kauzu odcizeného vozidla, ve kterém byla namontovaná speciální dětská sedačka pro tělesně postiženého syna. Kauzu vysílala televize Nova. Bez této sedačky nemohla maminka syna převážet a zakoupit si novou bylo pro ni velice finančně nákladné. INVACAR ve spolupráci s Patron a Help Centrum darovali sedačku novou.


Projekt pro hudební skupinu the Tap Tap

Cílem projektu bylo upravit vozidlo pro převoz hudebníků skupiny the Tap Tap, která je známá po celém světě. Darovali jsme 50% financí, potřebných k úpravě vozidla a samozřejmě provedli kompletní úpravu a servis pro tuto skvělou kapelu.


Návštěva u firmy RICON Anglie 2009

Jelikož nebylo české firmy, která by byla schopná provádět kompletní úpravy velkoprostorových vozidel a poté dořešit administrativní stránku věci, jako je zápis úpravy do TP, rozhodli jsme se investovat nemalé peníze do TÜV certifikátů a získání osvědčení od Ministerstva dopravy ČR.

Vydali jsme se do Anglie do firmy RICON výrobce hydraulických plošin pro tělesně postižené osoby) na podrobné zaškolení. Dnes je naše firma výhradním prodejcem elektrohydraulických zdviží RICON na českém a slovenském trhu. Jak na fotografiích vidno, zle nám u RICON nebylo :-)

Více obrázků


Speciální úprava pro uchycení a naložení očního laseru

Jak naložit a ve vozidle zakotvit oční laser v hodnotě desítek miliónů korun, byla naše další výzva. Vše se nakonec krásně zdařilo a laser může do světa.

Více obrázků


Projekt magistrátu Hlavního města Prahy

Cílem projektu bylo připravit 15 velkoprostorových vozidel značky VW pro převoz tělesně postižených osob. Vozidla byla vybavená speciální hydraulickou zdviží, madly, ukotvením invalidních vozíků a nástupními schůdky. Naše firma prováděla veškeré úpravy na vozidlech.

Více obrázků