OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775 677 604 | info@invacar.cz

Invacar s.r.o.

Úpravy vozidel pro tělesně postižené

Prodej vozů pro ZTP

Peugeot Partner Tepee - Horizon

Odkaz na PDF soubory: Peugeot - detailní popis

Jednoduchost, elegance. Již žádné bariéry při přepravě osob na invalidním vozíku. Osoba s průkazem ZTP má nárok na finanční příspěvek od státu. Taktéž získává úlevu na dani z přidané hodnoty ve výši 21%. Žádost se podává písemně na Úřadu práce v rámci dávek pro osoby zdravotně postižené – tzv. Příspěvku na zvláštní pomůcku.

Toto stylové nové auto kombinuje moderní komfort s nejnovějším úsporným, ekologicky šetrným výkonným motorem. Nabízí jedinečnou možnost pro převoz vozíčkáře a to díky praktické rampě EasyGlide ™. S možností výběru ruční nebo automatické převodovky, spalování: benzín nebo diesel, uspokojí každého zákazníka. Peugeot Partner Tepee Horizon je díky své jedinečnosti a snadné manipulaci nejprodávanějším vozidlem pro ZTP.  

Vyzkoušejte jedinečný komfort a snadnou manipulaci na naší prodejně v Katovicích.

Žádejte o kalkulaci Více obrázků


Ford Freedom

Odkaz na PDF soubory: Ford - detailní popis

Jednoduchost, elegance. Již žádné bariéry při přepravě osob na invalidním vozíku. Osoba s průkazem ZTP má nárok na finanční příspěvek od státu. Taktéž získává úlevu na dani z přidané hodnoty ve výši 21%.

Žádost se podává písemně na Úřadu práce v rámci dávek pro osoby zdravotně postižené – tzv. Příspěvku na zvláštní pomůcku.

Toto stylové nové auto kombinuje moderní komfort s nejnovějším úsporným, ekologicky šetrným výkonným motorem. Nabízí jedinečnou možnost pro převoz vozíčkáře a to díky praktické rampě EasyGlide ™. S možností výběru ruční nebo automatické převodovky. Na základě uznávaného nového systému Ford Freedom je nejvšestrannějším vozidlem, také prvním vozem ve svém segmentu, který dosáhl maximální bezpečnosti pěti hvězdiček z Euro NCAP.

Žádejte o kalkulaci Více obrázků

Kontaktní formulář