OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775 677 604 | info@invacar.cz

Invacar s.r.o.

Úpravy vozidel pro tělesně postižené

MÁME OTEVŘENO

Vítejte na stránkách společnosti INVACAR

Specializací společnosti je montáž, výroba a vývoj komponentů do vozidel pro tělesně postižené. Díky kvalitě a spolehlivosti výrobků, se prosadila i na zahraničním trhu. Vyváží do Německa, Itálie, Belgie, Anglie, Irska, Rakouska, Švýcarska, Španělska, Polska, Maďarska, Kypru, Řecka, Izraele, Chorvatska a na Slovensko. Invacar získal mnoho ocenění a certifikátů.

Více o společnosti INVACAR

Rodinná firma, 22 let zkušeností. Za dobu působení na českém trhu, upravili tisíce vozidel pro tělesně postižené. Hlavním posláním společnosti je perfektní péče o zákazníka.

Neváhejte nás kontaktovat na info@invacar.cz či na telefonu 775 677 604.

Další bezplatné služby zákazníkům: 

  • Možnost bezbariérové ubytování po dobu montáže.
  • Zápis úpravy do velkého Technického průkazu vozidla.
  • Po úpravě samozřejmě nárok na záruční a pozáruční servis.

Společnost Invacar byla oceněna hospodářskou komorou titulem "nejlepší společnost roku". Říká se, že kdo tento titul získal, plně pochopil potřebu svých zákazníků a dokáže řešit jejich problémy s naprostou přesností. 

V roce 2017 Invacar získal evropský certifikát důvěryhodnosti firem za služby a péči o zákazníka. Děkujeme, je pro nás radost předávat 22 let zkušeností.